Oyun Siteleri

Bedava oyun oyna

Posted by admin On Eylül - 30 - 2013 0 Comment
buzzle

Neşeli ve güzel bir oyun olan Hokey Buzlee Oyu’nunda ilk oynanan oyun daha sonra Level basamak atlayarak dahada hızlı ve çabuk oynanmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey klavye ve mausunuzun hızlı bir şekil de oynatmanızdır. Burdaki ilk oyun etapı ilerliyen ve kzanılan oyunlar bir sonraki dahada hızlı bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Masa oyunlarının en güzeli olan ve eğlence dolu sizlere güzel bir vakit gecirtecek hokey buzzle oyunu oynadıkca hoşunuza daha çok gidecektir.
Burdaki amac pratik ve Cabuk klavye ve mausunuzu kullanmanızdır. Maus ile oynanan en eğlenceli oyunlardan birtanesıdır.

Buzzle Oyunu Nasıl Oynanır
İlk önce
AIR HOCKEY yazılan mavi yerde hemen bunun yanında sol tarafta yer alan START butonuna basınız.
Soldaki Starta tıkladık sonra.
Sonra Click Here tıklayınız. Oyuna başlayabilirsiniz. Oyun hoşunuza çok gitti ve tekrar oynamak devam etmek için PLAY AGAIN tıklayınız.

Burada oynadığınız oyun. Sol Köşedeki rakip kaleye attığınız oyun ve topladığınız puanlardır. Sağdakiler ise oynadığınız karşınızdaki rakip oyuncunun golleri ve puanlarıdır. Sağ üst köşede ise TIME Oyun zamanını gösterir oyun son 5 Saniye gelince kırmızı alarm yanıp söner son 5 Saniye içinde burda çok hızlı oynaıp oyunu kazanmalısınız. Kazanılan oyun sonrası Click To Tıklayınız.
Oyun Level 1, Level 2 Level 3 Level Sona Kadar devam eder ama Level 7 çok hızlıdır dikkat ediniz.
1. Oyun’u kazanırsanız ikinci oyun için devam edebilirsiniz. Her Level atladığınızda oyun makinesi oyunu hızlandırır ve daha bir heyacan kazandırır sizlere. Burada Bilgisayarınızın Faresını Mausu çok hızlı kullanmanız gerekir. Bakalım sizin puanlarınız ne Kadar olcak herkez puanını ve geldiği Level sayısını lütfen yorum şeklinde konu altında yazınız.
İşte Buzzle Hokey oyunu.

Eklenen Kategori: Güzel Oyunlar

Yorum Yapınız